DŘEVOPRODEJ DOMAŽLICE | www.drevoskrt.cz
Nabízíme
veškerý sortiment pro truhláře, tesaře a kutily
Dřevoškrt - Petrovická 375, 344 01 Domažlice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Dřevoprodej > Palubky > Fasádní palubky

Fasádní palubky

Se stoupající oblibou dřeva jako stavebního materiálu můžeme vídat na novostavbách i rekonstrukcích také dřevěné obklady vnějších betonových, zděných či hrázděných stěn. Kombinace anorganického a organického materiálu plochu stěn zajímavě rozčlení, dodá celku na dynamičnosti, případně zvýrazní zajímavé detaily.

Pokud nepoužijeme dostatečně odolné, například severské dřevo, které je ale dražší a zvolíme nejobvyklejší smrk nebo borovici, je nutné dokonale ošetřit povrch vhodnými impregnačními prostředky a současně dodržet konstrukční postup tak, aby voda stékala po povrchu a nezůstávala v prohlubních či dokonce nezatékala dovnitř. Ochranné nátěry je nutné pravidelně opakovat.

Diagonal


diagonal.pngProfil (smrk, sibiřský modřín, severský smrk)

Klasik


klasik.pngProfil (smrk, sibiřský modřín, severský smrk)

Srubový


srubovy.pngProfil (smrk, sibiřský modřín, severský smrk)

 

THERMOWOOD

Tepelně upravené dřeviny jsou velmi tvrdé a odolné vůči opotřebení. Thermowood je odolný proti vlhkosti, dřevokazným houbám a plísním.Tepelná úprava dřeva je trvalá a prochází veskrze celým materiálem.

 

 

 

V průběhu výrobního procesu ThermoWood získává hřejivou a atraktivní hnědou barvu. Tato barva je shodná a konzistentní po celé ploše a v řezu každého kusu ThermoWoodu. Barva tmavne v závislosti na použitém výrobním procesu, čím vyšší je teplota, tím je barva tmavší. Jako u všech přírodních materiálů rovněž u ThermoWoodu jeho barva časem bledne působením ultrafialového záření slunce. K zachování původní barvy se doporučuje použít nátěr proti ultrafialovému záření.

 

 

 

Dřevoškrt

Dřevoprodej Domažlice

Rodinná firma DŘEVOŠKRT se orientuje na prodej
veškerého sortimentu pro truhláře, tesaře a kutily
v Domažlicích a okolí. Dále na výrobu a montáž nábytku, prodej a montáž dveří a plovoucích podlah.

Jedná se o tradiční českou firmu
s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu
služeb zákazníkům.
Dřevoškrt
Petrovická 375
344 01 Domažlice

Zobrazit na mapě