DŘEVOPRODEJ DOMAŽLICE | www.drevoskrt.cz
Nabízíme
veškerý sortiment pro truhláře, tesaře a kutily
Dřevoškrt - Petrovická 375, 344 01 Domažlice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > O společnosti

O společnosti

o společnosti2.jpgFirma Dřevoškrt vznikla v roce 1993 jako rodinné truhlářství zabývající se zakázkovou atypickou výrobou nábytku. V roce 2009 se rozšířila na Dřevoprodej Domažlice v Masarykově ulici bývalého areálu ZDP v Domažlicích, kde úspěšně obchodovala s dřevomateriály šest let. V roce 2015 se firma přestěhovala do vlastních nově zrekonstruovaných prostor v areálu bývalých kasáren Petrovické ulici v Domažlicích, neboť bývalé prostory v Masarykově ulici byly nedostatečné a nevyhovující. Firma tak navázala na několikaletou tradici a rozšířila prodej díky větším skladovacím a výrobním prostorům. V novém místě působení se otevřela nová vzorkovna dveří MASONITE, SEPOS, CZECH DOOR,plovoucích podlah KAINDL, KRONOTEX a dveřních kliky a kování COBRA. Na naší nové vzorkovně také najdete nejrůznější deskový materiál, kuchyňská dvířka TRACHEA, GRENA, kuchyňské pracovní desky v nepřeberném množství dekorů od výrobců KRONOSPAN, KAINDL, EGGER, dále u nás pořídíte kuchyňské kování, posuvné kování, výsuvy, drátěný program, dřezy FRANKE a mnoho dalších doplňků nejen do kuchyně.

Truhláři a kutilové u nás pořídí širokou kolekci laminovaných dřevotřískových desek od výrobců KRONOSPAN, KAINDL, EGGER, dýhovaných dřevotřískových desek KAINDL, lakovaných HDF desek, dřevovláknité MDF desky, spárovky, laťovky, truhlářské překližky, Biodesky, řezivo včetně exotických dřevin, hoblovaná prkna, lišty všech profilů, terasové profily Massaranduba, Sibiřský Modřín, Mukulungu, Thermowood a spoustu dalších exotických dřevin a materiálů.

Tesaři a stavebníci zde naleznou obkladové palubky, fasádní palubky, podlahové palubky, OSB desky, MFP desky, DTD desky, stavební překližky, laminované dřevotřískové parapety, PVC parapety, ALU parapety, KVH a BSH hranoly, střešní latě, stavební řezivo, kování, lišty všech profilů, dveře, prahy a mnoho dalších materiálů a doplňků.

Náročnější zákazníky lehce uspokojíme materiálem na objednávku s velmi krátkými dodacími lhůtami.

Dřevoškrt – Dřevoprodej Domažlice přizpůsobuje nabídku většinové poptávce. Dokážeme však zákazníkovi vyhovět i v těch méně obvyklých a atypických přáních. Kromě prodeje zboží zajišťuje i další služby, jako například formátování desek či olepování ABS hranou, také vyhotovuje nářezové plány, provádí montáže dveří a podlah. Zprostředkovává dopravu a zájemci mohou využít i bezplatného poradenství zkušených specialistů.

V současné době ve firmě pracuje dvacet zaměstnanců, naším společným cílem je spokojený zákazník. Firma s téměř rodinnou atmosférou a tradicí klade důraz na kvalitu servisu a zpracování materiálu. Přijďte se přesvědčit, těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Dřevoškrt

Dřevoprodej Domažlice

Rodinná firma DŘEVOŠKRT se orientuje na prodej
veškerého sortimentu pro truhláře, tesaře a kutily
v Domažlicích a okolí. Dále na výrobu a montáž nábytku, prodej a montáž dveří a plovoucích podlah.

Jedná se o tradiční českou firmu
s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu
služeb zákazníkům.
Dřevoškrt
Petrovická 375
344 01 Domažlice

Zobrazit na mapě