DŘEVOPRODEJ DOMAŽLICE | www.drevoskrt.cz
Nabízíme
veškerý sortiment pro truhláře, tesaře a kutily
Dřevoškrt - Petrovická 375, 344 01 Domažlice

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvodní stránka > Prvky interiéru

Prvky interiéru

Masonite.jpg

    Společnost MASONITE CZ spol. s r. o. patří do skupiny Masonite International Corporation, největšího světového výrobce dveří a dveřních komponentů. Masonite nabízí široký sortiment dveří a zárubní bílých, foliovaných i laminovaných. Všechny typy je možné dodat v protipožární úpravě. Díky velké skladové zásobě je schopna společnost dodávat základní typy bílých a foliovaných dveří ve velmi krátkém čase.

    Katalog2011 a Ceník 2011

 

 

 

 

 

 

SAPELI  je v současné době největší a tradicí nejstarší výrobce dýhovaných dveří a zárubní v České republice.

I v současnosti je SAPELI ryze českou firmou, která Vám kromě tradice nabízí i bezkonkurenční šíři sortimentu dýhovaných dveří. Tato nabídka, která je doplněna i o sortiment dveří foliovaných, profilovaných tak i celoskleněných dveří, zcela jistě uspokojí každého zákazníka. Vybírat můžete dveře a zárubně všech druhů otevírání - otočné, kyvné, posuvné, lamelové, maximálního provedení dřevin, barev a funkčnosti - plné, prosklené, protipožární, protihlukové, dveře do různých klimatických podmínek a další speciální dveře a zárubně včetně prosklených stěn. Dveře SAPELI naleznete v interiérech od běžných bytových prostor, přes hotelové, školní nebo administrativní prostory až po budovu Parlamentu České republiky.

Výrobky firmy SAPELI jsou vyráběny v různých evropských normách a mají své pevné místo na trzích Čech a Moravy, Slovenska, Polska, Maďarska a dalších okolních států v rámci Evropské unie.

 

 

Rakouská společnost KAINDL je světovým výrobcem v oblasti zpracování dřeva, výroby pracovních desek, dřevotřísek, laminátů a v neposlední řadě laminátových plovoucích podlah.

Společnost byla založena před více než 100 lety a má dlouholeté zkušenosti a tradici. Sídlí v krásném alpském prostředí v městečku Lungötz nedaleko Salcburku.

Obchodní značka KAINDL se vyznačuje vysokou kvalitou, neustálou inovací a moderním designem svých výrobků.

 

 

Dřevoškrt

Dřevoprodej Domažlice

Rodinná firma DŘEVOŠKRT se orientuje na prodej
veškerého sortimentu pro truhláře, tesaře a kutily
v Domažlicích a okolí. Dále na výrobu a montáž nábytku, prodej a montáž dveří a plovoucích podlah.

Jedná se o tradiční českou firmu
s dlouholetou tradicí a důrazem na kvalitu
služeb zákazníkům.
Dřevoškrt
Petrovická 375
344 01 Domažlice

Zobrazit na mapě